20 LET PRAXE A CHCEME OD ÚKLIDU NĚCO VÍC

20 LET PRAXE A CHCEME OD ÚKLIDU NĚCO VÍC

  • 173

Máme 20 let praxe v oblasti úklidu. Každodenní čištění podlah, mytí oken, utírání prachu, vymetání pavučin nebo čištění sedaček je pro nás už rutina. Víme, že úklidem zvedneme zákazníkovi náladu. Ale ten fajn pocit z úklidu je pomíjivý. A já bych si přála, jako ředitelka Ksena s.r.o., pro naše klienty víc.

Chci vám nabídnout pomocnou ruku při rozhodnutí – změnit váš domov pomocí velkého úklidu. Pomůžu vám, aby váš život nabral nový rozměr. Díky tomu, že VAŠE DOMA bude místo, kde si odpočinete a dočerpáte energii.

DOMOV je tam, kde se cítíme ŠŤASTNÍ.

DOMA! Doma trávíme čas relaxu a pohody. Posloucháme oblíbenou desku, díváme se na seriál, hrajeme si s dětmi nebo si v klidu vychutnáváme šálek voňavé kávy.

Usmíváte se při pohledu na tyto řádky a říkáte si: „Kéž by to takhle u nás bylo? A zároveň se vám v hlavě při pohledu na vaši domácnost honí hlavou spousta otázek?

Nekonečný příběh úklidu

Na chvíli si sednu a pak musím uklidit ten nepořádek. Ach jo, proč máme na botníku helmu na kolo a proč se bublifuk válí pod botníkem? Kde je sakra zase ta druhá rukavice? Jak je možný, že v tak velké skříni nezbývá ani kousek pro můj kabát? Ještě včera ty papíry ležely na stole a teď je nemůžu najít. Proč tady v tom nepořádku pořád nemůžu něco najít?

Znáte to taky? Neustálý zmatek v naší domácnosti nám dost často bere spoustu času i energie. Kolotoč praní, žehlení, uklízení, hledání a přerovnávání je nekonečný příběh.

Začarovaný kruh a jak z něho ven

I přesto, že vlastním úklidovou firmu, nějak jsem nemohla svoji domácnost dostat do stavu, kdy bych si řekla, že teď jsem s úklidem 100% hotová. Trávila jsem čas s úklidem a přerovnáváním věcí a tak nějak jsem vnitřně pořád nebyla spokojená.

A přesně stejných problémů jsem se začala všímat i u našich zákazníků. Nemyslím tím vytřené podlahy a utřený prach, ale systém ukládání věcí a hlavně jejich „nehromadění“.

Příčina nespokojenosti

Začala jsem hledat příčinu, proč vlastně nejsem s úklidem ve své domácnosti spokojená. Možná proto, že věci nemají své místo, nebo mám málo úložných prostor? Nebo jen z důvodu, že věci neukládám hned po použití na své místo?  Možná všechno dohromady. Tohle všechno jsou drobné krůčky, které můžete vyladit časem. ALE!  Tomu všemu musí předcházet jeden VELKÝ KROK. A to průvan ve věcech, které obklopují naši domácnost.

Nejde totiž jen o to, kam všechny věci uložit, ale spíše o to, které věci si zaslouží mít ve vaší domácnosti své místo. Ruku na srdce, opravdu potřebujete všechny věci ve vaší domácnosti? A ještě lépe, dělají vám všechny ty věci radost?

Přesně takhle uvažuje japonská organizátorka v úklidu, Marie Kondo.

Kon Mari metoda změní Váš život

Její myšlenky a pohled na úklid mě nadchly. Hned na podzim jsem absolvovala její kurz – KonMari metoda.

Mnohokrát jsem stála před rozhodnutím, zda určitou věc nechat či vyhodit. KonMari metoda mi otevřela oči a vnímání, jak věci poslat dál a ještě z toho mít dobrý pocit. Naučila mě, jak se dostat do fáze, kdy budu svůj domov opravdu milovat. A já se o to s vámi chci podělit.

Zajímá vás Kon Mari metoda?

Sledujte náš Blog a dozvíte se, jak změnit vaši domácnost v domov, který budete opravdu milovat.

Nechcete čekat a potřebujte začít HNED?

Neváhejte a zavolejte mi. Budu vám za zády, pomůžu vám s rozhodováním a navedu vás na tu správnou cestu.

Navíc, pokud se rozhodnete TEĎ. Vstupní konzultaci + 1 úklidovou konzultaci v kategorii oblečení (cca 3 hodiny) máte ZDARMA. Sami se pak můžete rozhodnout, jestli budete potřebovat pomoci i s ostatními kategoriemi nebo už vše zvládnete sami.

Mějte krásný den,
Vaše Oksana Bočková

KONTAKTUJTE MĚ!