KANTAR

KANTAR

  • 179

KANTAR je tu proto, aby svým klientům poskytovala informace, na základě kterých mohou rozvíjet svůj byznys a vítězit nad svými konkurenty v různých odvětvích a konkrétních kategoriích. Na trhu je více než dvacet let a po celou tuto dobu patřila k nejúspěšnějším v České republice.

V jakých prostorách pro vás firma Ksena zajišťuje úklid?

V kancelářských prostorách a CALL centru v administrativní budově Harfa o celkové rozloze 1 200 m2.

Jak hodnotíte služby firmy? Co byste případně vyzdvihli?

KSENA s.r.o. je jedna z mála firem, která podle mého názoru svou práci dělá opravdu dobře a v souladu se svým posláním poskytovat kvalitní služby. Úklid je jeden z oborů její činnosti a v jejím podání je to úklid s velkým „Ú“. Naprostá čistota v sídle naší společnosti je pro Ksenu samozřejmostí. A ještě jednu věc bych rád na práci Kseny vyzdvihl – je to její famózní preciznost. Vystřídal jsem celou řadu úklidových společností a s takovou pečlivostí, která je navíc stabilní v čase, jsem se ještě nesetkal. Nesmírně si toho cením, protože díky tomu desítky kolegů pracují v čistém prostředí a náležitě si toho váží.

Co je pro vás ve spolupráci s úklidovou firmou nejdůležitější?

Nejdůležitější je to, aby precizně dělala, na čem jsme se dohodli, naslouchala našim potřebám a v případě upozornění na jakýkoliv nedostatek promptně provedla nápravu. Když to shrnu, jde nám o trvalé udržování kvality požadovaných služeb v celém jejich rozsahu a Ksena toto stoprocentně zvládá.