NAŠE STRATEGIE

Jsme zastánci „normálního úklidu“. To znamená, že se nejvíce při naší práci spoléháme na naše ruce, rozum a cit pro detail. Moderní technologie vnímáme spíše jako užitečného pomocníka. Naše úklidové pracovnice jsou to nejcennější, co máme. Školíme všechny v naší akademii čistoty, mluvíme o jednotlivých zakázkách a vzájemně se motivujeme. Jsme sehraný tým lidí, kteří milují čistotu.

Chceme vám, jako zákazníkovi, ušetřit čas v celém procesu zakázky. Stačí napsat nebo zavolat, specifikovat vaše požadavky a prostor k úklidu. My vám zpracujeme nezávaznou nabídku. Pokud si plácneme, zařídíme už vše za vás. Náš cíl = čisté prostory u zákazníka.

KDO JSME

Jsme rodinná firma, kterou jsme založili v roce 2000 se záměrem dodávat čistotu ve velkém. A dnes můžeme říct, že se nám to daří!

CO DĚLÁME

Poskytujeme kompletní úklidový servis bytů, domů či firemních prostor. Zajišťujeme úklidové práce jak jednorázového, tak pravidelného charakteru.

NAŠE POSLÁNÍ

Naším cílem je naslouchat našim zákazníkům, porozumět jejich potřebám a poskytovat výjimečnou úroveň bytových a komerčních úklidových služeb.

Jsem velice potěšena, že Vám mohu představit naši úklidovou firmu KSENA Perfektní úklid. Firmu jsem založila v roce 2000 se záměrem dodávat čistotu ve velkém. A dnes mohu říct, že se nám to daří!

Naším posláním není jen dodat úklid, ale také měnit názor společnosti na celý obor profesionálního úklidu. Postupujeme tak, že naše pracovníky učíme správně a profesionálně uklízet a zákazníky „naučíme“ chtít žít v čistotě. Díky znalostem a správnému postoji k uklízení, můžeme společně s vámi dosáhnout skutečné čistoty ve Vašich prostorech. Věřte mi , že čisté prostory pak následně způsobí i stav čistoty v mysli.

BOČKOVA OKSANA

Ředitelka divize úklidu

O nás

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Naším cílem je poskytovat perfektní úklid a zajistit zákazníkům příjemné prostředí, aby mohli dělat svou práci v čistém a příjemném prostředí nebo měli více času na své záliby a rodinu.

1

ZÁŘIVÁ ČISTOTA

Pravidelně zajišťujeme čistotu pro více než 150 zákazníků v Praze a okolí. Denně profesionálně uklidíme více než 23 000m2 ploch.

2

TÝM SPECIALISTŮ

Naši pracovníci prochází pravidelnými školeními a pracují dle přesně stanovených postupů. Díky tomu jsme schopni garantovat kvalitu úklidu!

3

LIDSKÝ PŘÍSTUP

Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno! Provedeme přesně takový úklid, jaký si přejete!
Naše pracovnice jsou milé a přátelské, na všem se domluvíte.

4

POJIŠTĚNÍ A GARANCE

Garantujeme Vám 100% spokojenost. Vždy se nám dovoláte!
Samozřejmě jsme pojištěni proti odpovědnosti za škody, kdyby se něco nepovedlo.

NÁŠ TÝM

Naši pracovníci jsou to nejcennější co máme! Všichni naši úklidoví specialisté prošli profesionálním školením v naší akademii, kde je i následně dále vzděláváme.

GENERÁLNÍCH ÚKLIDŮ MĚSÍČNĚ

PRAVIDELNÝCH ÚKLIDŮ MĚSÍČNĚ

ÚKLIDOVÝCH SPECIALISTŮ

NECHALI ÚKLID NA NÁS

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ