V ČISTÉ DOMÁCNOSTI SE LÉPE ŽIJE, OBZVLÁŠTĚ KDYŽ JI NEMUSÍTE UKLÍZET VY

Je fajn přijít z práce domů a mít všude čisto a uklizeno – hýčkejte si váš volný čas, o úklid se postaráme my. Pomůžeme vám s každodenním nepořádkem i s nahromaděnou špínou. Postaráme se o čistotu vaší domácnosti od podlahy až po strop.

Jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem mnoha domácností v Praze a okolí. Zařídíme pro vás úklid vaší domácnosti – týdně, měsíčně nebo třeba čtvrtletně. Vše přizpůsobíme vašim speciálním potřebám a požadavkům.

PRAVIDELNÝ ÚKLID DOMÁCNOSTI

Máte někdy výčitky, že nemáte dostatek času na rodinu, koníčky a přátele? Jen proto, že musíte ještě umýt nádobí, vyprat prádlo, vysát drobky po celém bytě, umýt koupelnu a tak dále a tak dále?

S tím vám můžeme jednoduše pomoci. Uklízí u Vás stále stejná uklízečka, kterou znáte a která zná Vaše přání a potřeby!

Chci vědět více

GENERÁLNÍ ÚKLID DOMÁCNOSTI

Už se nemůžete dívat na pavučiny u stropu, fleky na koberci a sedačce nebo na zamaštěnou digestoř? A neustále dokola úklid odkládáte a kazí vám to náladu? To naprosto chápeme.

Nechte nás uklidit za vás. Čištění koberců, mytí oken, čištění dlaždiček nebo vyklizení spíže? Vy sami si zvolíte, co potřebujte a my vše zařídíme.

Chci vědět více

OBJEDNEJTE SI ÚKLID DOMU NEBO BYTU HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NAPIŠTE NÁM

 Davidovi: uklid@ksena.cz
Ondřejovi: obchod.uklid@ksena.cz

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

ZAŘÍDÍME VŠE ZA VÁS

Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.