generální úklid kanceláře
úklid kanceláře

ČISTÉ FIREMNÍ PROSTORY JSOU KROKEM K VAŠEMU ÚSPĚCHU

Úspěšné nápady vznikají tam, kde se člověk cítí dobře – Postaráme se o pořádek a čistotu na vašem pracovišti.  Každý děláme to, co umíme nejlépe. Věnujte se naplno vašemu oboru, úklid je naše parketa.

Zařídíme pro vás úklid kanceláře – denně, týdně, měsíčně nebo třeba čtvrtletně. Vše přizpůsobíme vašim speciálním potřebám a požadavkům.

PRAVIDELNÝ ÚKLID FIREM

Máte své práce dost? Neztrácejte čas, vynášením košů, doplňováním toaletního papíru, mytím nádobí nebo vysáváním drobků pod stolem milovníka koblih.

Zařídíme pravidelný úklid dle Vašich požadavků. Uklízí u Vás stále stejná uklízečka, kterou znáte a která zná Vaše přání a potřeby!

Chci vědět více

GENERÁLNÍ ÚKLID FIREM

Hezké, reprezentativní prostory jsou vaší vizitkou. Jednou za čas je potřeba umýt okna, vyčistit koberce, setřít prach z těžko dostupných míst a celkově osvěžit prostory.

Komplexní úklid vždy řešíme individuálně dle vašich potřeb. Generální úklid administrativních budov a kanceláří doporučujeme minimálně 2x ročně.

Chci vědět více

OBJEDNEJTE SI ÚKLID FIRMY HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NAPIŠTE NÁM

 Davidovi: uklid@ksena.cz
Ondřejovi: obchod.uklid@ksena.cz

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

POJIŠTĚNÍ A GARANCE

Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.