WELEDA, spol. s r.o.

WELEDA, spol. s r.o.

  • 143

Společnost vyrábí 100% přírodní kosmetiku v té nejvyšší kvalitě, o čemž svědčí i certifikát NATRUE. Weleda má své kořeny ve Švýcarsku, nicméně dlouhou tradici si buduje i na českém a slovenském trhu, kde působí již 90 let. Na rozdíl od konvenční kosmetiky přináší zdravou alternativu, která je člověku přirozená. Díky obsahu pouze přírodních látek nezatěžuje zbytečně organismus chemickými přípravky. Nabízí komplexní péči zahrnující pleťovou i tělovou kosmetiku, parfémy, sirupy a další přírodní přípravky.

V jakých prostorách pro vás firma Ksena zajišťuje úklid?

Firma Ksena nám zajišťuje pravidelný úklid v kancelářských prostorách i v kamenné prodejně naší společnosti, která sídlí v Lidické ulici na Andělu.

Jak hodnotíte služby firmy? Co byste případně vyzdvihli?

Úklidové služby Ksena hodnotíme celkově na dobré úrovni. S firmou Ksena nás pojí dlouhodobá spolupráce, které si ceníme. Oceňujeme přístup firmy, kdy se nám snaží vyjít vstříc a svoje služby zlepšovat. Vedle pravidelného běžného úklidu jsme jejich služby ocenili nejvíce v situacích, kdy se u nás budovala klimatizace či probíhaly drobné stavební úpravy. Firma je flexibilní při zajišťování i méně standardních věcí, jako je voskování.

Co je pro vás ve spolupráci s úklidovou firmou nejdůležitější?

Na první místo klademe kvalitu odvedené práce, dále spolehlivost uklízeček, dobré zkušenosti a reference úklidové firmy. Výše uvedené faktory jsou pro nás klíčové.